|   Versija neįgaliems
Priimamasis(+370 45) 507186
Savanorystė VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje 2019.07.05

Savanoriška veikla - tai neatlyginamai atliekama visuomenei naudinga veikla, kurios sąlygos  nustatomos savanorio ir jį priimančios įstaigos susitarimu. Ši veikla yra ypatinga, svarbi dėl jos įnašo į visuomenės gerovę, stiprinant socialinius ryšius, įtraukiant piliečius į aktyvią visuomeninę veiklą ar bendruomenės gyvenimą. Savanorystė - tai ne tik visuomeninė veikla. Tai - būdas tobulėti, įgyti naujų žinių, patirties, įgūdžių, padėti kitiems, išbandyti save, pasitikrinti, ar gali ateityje rinktis vieną ar kitą specialybę.

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė, bendradarbiaudama su Panevėžio miesto savivaldybe, aktyviai dalyvauja savanorystės pogramų įgyvendinimo procese. Mūsų ligoninė noriai priima visus, apsisprendusius tapti savanoriais ir dalyvauti ilgalaikėse ar trumpalaikėse savanoriavimo programose. Susitikus su savanoriais yra derinami abiejų pusių lūkesčiai: užduotys, veiklų apimtys, savanoriavimo veiklos formos, siekiant, kad jos maksimaliai atitiktų savanorių poreikius, tvarkaraštis, komunikacija, aptariamos abiejų šalių galimybes.

Mums džiugu Jus informuoti, kad nuo š. m. liepos mėn. 8 dienos 2 savaičių laikotarpiui į VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę atvyksta trys savanorės - Germantė, Karolina ir Laura. Ligoninė pasirengusi priimti jas ir sudaryti visas tokiai veiklai būtinas sąlygas bei suteikti reikalingą teorinę, praktinę ir emocinę pagalbą.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.