|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Apie mus

Mūsų adresas: Jakšto g. 6, Panevėžys

Informacija teikiama telefonu (8-45) 50 71 36 arba elektroniniu paštu: poliklinika@panevezioligonine.lt

Registratūros telefonai:

  • (8-45) 507 262 
  • (8-45) 507 250 
  • (8-45) 507 109 

Faksas (8-45) 50 72 06

Konsultacijų poliklinika įsikūrusi dviejuose pastatuose:

 I-korpusas Jakšto g. 6, II-korpusas Smėlynės g. 38.

Gydytojai specialistai teikia skubios pagalbos ir planines specializuotas sveikatos priežiūros antrinio ir tretinio lygio paslaugas, atlieka profilaktinius sveikatos tikrinimus.

II–ame Konsultacijų poliklinikos korpuse (adresu Smėlynės g. 38) teikiamos gydytojų konsultantų, echoskopuotojų, vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos ir diferencijuotos kompleksinės psichiatrinės pagalbos vaikui ir šeimai dienos stacionarinės ir konsultacinės medicininės paslaugos.

Konsultacijų poliklinika įkurta 1997 metų sausio 2 dieną. Vidutiniškai per dieną joje apsilanko 1400 pacientų. Per tiek darbo metų Konsultacijų poliklinikos darbuotojai įgijo neįkainojamos patirties, patobulėjo, išaugo jų profesionalumas. Tikimės, kad tapome patikimais partneriais kolegoms, pacientams ne tik Panevėžio regione, bet ir už jo ribų.

Džiaugiamės, kad gydytojų specialistų sąrašas toks ilgas, jog galime rūpintis žmogaus sveikata nuo naujagimystės iki gilios senatvės. Konsultacijų poliklinikoje dirba vaikų ir suaugusiųjų gydytojai. Tai vaikų ir suaugusiųjų kardiologai, endokrinologai, hematologai, alergologai, gastroenterologai, nefrologai, pulmonologai, neurochirurgai, psichoterapeutrai, reumatologai, chirurgai, urologai, otorinolaringologai, oftalmologai, psichiatrai, ortopedai-traumatologai, akušeriai-ginekologai, radiologai, echoskopuotojai, klinikos fiziologai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, psichologai, suaugusiųjų onkologai-chemoterapeutai, proktologai, angiochirurgai,internistai, darbo medicinos gydytojai, socialiniai pediatrai ir kiti specialistai. Konsultuoja Respublikinės Panevėžio ligoninės skyrių vedėjai. Paimti laboratoriniai tyrimai centralizuotai ištiriami ligoninės ar universitetinių klinikų laboratorijose. Modernia lazerine aparatūra gydome akies tinklainės atšokimą, atliekame optinę koherentinę tomografiją, klausą tiriame audiometru, garso pravedimą-impendansometru, matuojame kaulų tankį, atliekame encefalografijas ir kt. Tiriame galvos smegenų, kvėpavimo, širdies, inkstų ir kitų organų funkcijas. Atliekame alergologinius tyrimus, organų kompiuterinę tomografiją, branduolinį magnetinį rezonansą, rentgeno nuotraukas, taip pat ir krūtų rentgenogramas. Teikiame kalbos korekcijos, individualios ir grupinės psichoterapijos ir dienos stacionaro paslaugas. Dalyvaujame profilaktinės patikros programose: gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencinis išaiškinimas; priešinės liaukos vėžio ankstyvoji diagnostika; atrankinė mamografinė patikra ; asmenų, priskirtų širdies ir kraujagyslių ligų didelės rizikos grupei, atrankos ir prevencijos priemonių programa . Atliekame sergančių cukriniu diabetu slaugos paslaugas vaikams ir suaugusiems: pirminė ir tęstinė slaugytojo diabetologo konsultacija, gydomasis pedikiūras ir diabetinės pėdos priežiūra. Poliklinikoje platus medicininių paslaugų pasirinkimas, dirba kvalifikuoti profesionalūs suaugusiųjų ir vaikų gydytojai specialistai, šiuolaikiška moderni aparatūra, laboratorinių tyrimų įvairovė, didelės susirgimų diagnozavimo galimybės, dalyvaujame Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiamuose projektuose, kokybiškos dienos stacionarų paslaugos, racionalus darbo organizavimas ir paslaugų teikimas, greitas susidariusių įvairių problemų sprendimas. Sveikatos priežiūros paslaugos draustiems apmokamos iš PSDF biudžeto lėšų. Kasdien atiduodame visas savo žinias, įgūdžius ir širdį tiems, kuriems reikia pagalbos, grąžiname viltį ir tikėjimą gyvenimu.

Konsultacijų poliklinika yra miesto centre, darbo laikas: nuo 7:30 iki 20:00 valalandos. Registratūros darbo laikas:  I-V, nuo 7:30 iki 19:30 valandos. Jei pacientas pageidauja gydytojo specialisto konsultacijos savo iniciatyva (neturėdamas siuntimo), galima užsiregistruoti konsultacijai, sumokėjus SAM ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus įsakymais nustatytą kainą Konsultacijų poliklinikos kasoje. Ligoniui su savimi reikia turėti asmens dokumentą su asmens kodu ir nuotrauka. Užsiregistravus konsultacijai ir atvykus nurodytu laiku, į registratūrą eiti nebereikia. Pacientui iš karto reikia eiti prie anksčiau pasirinkto gydytojo specialisto kabineto. Jeigu gydytojas paskiria pacientui pakartotinį apžiūrėjimą po tyrimų, ligonis registruojamas kabinete, jam duodamas talonas.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.