|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186
Paminėta Pasaulinė širdies diena 2015.09.29

1999 m. Pasaulinė širdies federacija paskelbė paskutinį rugsėjo sekmadienį Pasauline širdies diena. Šventė švenčiama 90 - tyje pasaulio šalių, siekiant atkreipti dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, paskatinti sveiką gyvensenos būdą. Pasaulinę širdies dieną Lietuvoje skatina švęsti Lietuvos širdies asociacija. Šią dieną rengiami sveikatingumo renginiai, išvykos dviračiais.

Jau tapo gračia tradicija, kad, minint Pasaulinę širdies dieną, ligonius, besigydančius VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, lanko Panevėžio Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai, bendrauja su jais, linki pasveikti ir dovanoja Panevėžio darželius lankančių vaikučių piešinėlius širdelės, meilės, užuojautos ir gražiausių palinkėjimų tema. Ne išimtis buvo ir šie metai. Pirmadienį ligoninėje lankėsi Panevėžio Visuomenės sveikatos biuro direktorė Sonata Steniūlienė, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Jūratė Valentinavičienė ir Lauryna Steniūlytė, atstovavusi mažuosius piešėjus. Savo gerumo akciją svečiai pavadino „Iš širdies į širdį“. Lydimi slaugos administratorės J. Gertienės, svečiai aplankė I ir II Kardiologiniuose skyriuose besigydančius širdies ligomis sergančius žmones, linkėjo sveikatos, o jaunoji Lauryna kiekvienam iš jų dovanojo po piešinėlį. Ligoniai atsidėkojo šypsenomis, nuoširdumu ir noru nusifotografuoti kartu. 

Neliko pamirštas ir ligoninės personalas - jiems svečiai dovanojo ženkliukus su užrašu „Saugokime širdį“, linkėjo ištvermės, kantrybės ir nestokoti rūpinimosi savo širdimi.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.