|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Smėlynės g. 38, Panevėžys

Gydytojų kab. tel.  (8-45) 50 72 13

Vaikų psichologai tel. (8-45) 50 72 09

Konsultacijai registruojama Konsultacijų poliklinikos registratūroje, Jakšto g. 6, 

tel. (8-45) 50 71 09; 50 72 62

Registravimui internetu nukreipiame iš svetainių: poliklinika.panevezioligonine.lt, www.panevezioligonine.lt; www.sergu.lt

Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaro paslaugos teikiamos prisilaikant Konsultacijų poliklinikos veiklos nuostatų. 

Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionare teikiamos dienos stacionaro paslaugos vaikams, turintiems elgesio, emocijų, bendravimo, psichologinės raidos bei kitų psichikos sutrikimų, sunkumų prisitaikant mokykloje. Vaikų ir paauglių dienos stacionare dirba specialistų komanda, kurią sudaro gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras, medicinos psichologas, socialinis darbuotojas, b.p. slaugytoja. Specialistų komandos darbą koordinuoja gydytojas. Diferencinės diagnostikos ir gydymo tikslais gali būti kviečiami kiti vaikų ligų specialistai. Kiekvienas vaikas, atvykęs į vaikų ir paauglių dienos stacionarą, įvertinamas specialistų komandos (vaiko emocinės būsenos įvertinimas, šeimos ir situacijos ugdymo įstaigoje analizė), jam sudaromas individualus terapijos ir gydymo planas. Gydymo kurso metu kiekvienam vaikui pagalba teikiama tiek grupėje, tiek individualiai, siekiant ugdyti jo socialinius, bendravimo, bendradarbiavimo ir kitus įgūdžius, stiprinti emocinę kompetenciją ir atsparumą socialinei aplinkai. Tėvams teikiamos individualios konsultacijos, organizuojamos tėvystės gebėjimų stiprinimo grupės, paskaitos. Specialistai daug dėmesio skiria šeimos konsultavimui, kartu siekiama aktyviai įtraukti ir kitas institucijas (ugdymo įstaigas, seniūnijas ir kt.). Į vaikų ir paauglių dienos stacionarą priimami vaikai iki 18 metų su raidos sutrikimais, elgesio ir emocinėmis problemomis, turintys vaikų psichiatro siuntimą gydymui vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionare.
Vaikai į dienos stacionarą priimami eilės tvarka, registruojant vaikus iš anksto. Gydymo trukmė iki 15 dienų. Baigus gydymo kursą, specialistai pateikia savo išvadas ir rekomendacijas.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.